Napište nám

V týmu prectime.cz nás je od roku 2015 kdy jsme v ČR projekt spustili více a více. Nejrychlejší možností jak nás kontaktovat je využít chatovací okénko v pravém spodním rohu obrazovky.

founder

Jan Hovad

Zakladatel, vývoj, techniky, tvůrce anglického kurzu

Prošel plnou délkou vzdělávacího režimu od technického lycea po doktorát na VŠ. Převzal ale sebevzdělávání plně do svých rukou. V byznys sféře pracoval osobně na projektech v USA a Číně, budoval si návyky a hledal nejlepší cestu k dosažení profesionálních znalostí v oborech jako je strojírenství, IT, geografie, cizí jazyky, grafika, ekonomie, astronomie či medicína. Kromě lineárních přístupů však plně využívá stejnou mírou i zen-like techniky a hledá alternativní způsoby pro efektivní učení a práci. Založil a naprogramoval projekt prectime.cz.
creator

Stanislava Černá

Tvůrkyně německého kurzu

Vyučující německého a českého jazyka na gymnáziu a garantka čtenářské gramotnosti, která klade důraz na rozvoj kritického myšlení a prožitek. V současnosti se věnuje implementaci německého kurzu do výuky a novému projektu LARPIS, jehož je spoluzakladatelkou.
silvia

Silvia Skalová

Tvůrkyně španělského kurzu

Než se nadobro vrátila domů do Čech, strávila pěknou část života ve slunném Španělsku... přes Katalánsko, Valencii až po Andalusii.. přes turismus, marketing, až k mnoha letům u koní. Miluje argentinské filmy. Peruánské deky. A především španělskou kulturu.
pr

Milan Tomeš

PR, Marketing, Obchod

Po dokončení VŠ vyzkoušel několik povolání v průmyslu a IT. Jeho chuť pracovat s lidmi ho však dovedla zpět na vysokou školu, kde působil jako akademický pracovník. Po několika letech začal cítit potřebu místo teoretické vědecké práce působit více na vzdělávací proces a tak převzal pozici manažera vzdělávacího projektu. Po jeho úspěšném dokončení přešel do soukromého sektoru, kde se jako konzultant a lektor věnuje osobnímu a firemnímu růstu založeného na aktuálních vědeckých výzkumech a prezentuje světu projektu prectime.cz.