7125  316  6  16

Jednou za 14 dnů zde najdeš jednu lekci z dílny kurzů metalearning.cz zdarma a tou dnešní je díl je hned první z kurzu Biohacking & zdraví. Tento kurz bude hodně dlouhý. Spouštíme ho postupně za sníženou cenu v předprodeji a plánujeme vyrobit minimálně 80 animovaných lekcí, 80 videokomentářů. A jak je naším zvykem tak u tohoto čísla rozhodně nebudeme končit, protože se všechny naše kurzy rozrůstají každý den o další a další lekce. Celý kurz nejdeš na metalearning.cz/biohacking v plné verzi včetně video komentáře, který tvoří druhou část této lekce. Plánované dokončení hlavní struktury cca 80 lekcí je cca duben 2021.

Celý kurz tě provede od A do Z praktickými a fundamentálními kroky, které můžeš udělat během 15 minut každý den, abys vyšel vstříc svému tělu a mysli. Naučíš se základní superschopnosti pro 21. století ... jak spát, jak jíst, jak dýchat, jak se hýbat, jak se vnímat & měřit & používat moderní technologie ve svůj prospěch, jak se cítit lépe a žít delší & spokojenější život.

Pro celé video mrkni do odkazů níže.

Odkaz na celou tuto lekci včetně komentáře: https://metalearning.cz/playground/lesson/BZiNt1

Mysli na to, že pečovat o své tělo & mysl je jen jedna důležitá vlastnost pro život ve 21. století. V metalearning.cz se zabýváme i těmi dalšími oblastmi pro které máme celé komplexní animované kurzy (Finanční gramotnost, Rychloučení & produktivita, Úzkost & panika. Měj se! Honza

--------------------------------------------
Pár odkazů jako vždy níže:

https://metalearning.cz/uzkost - Online kurz Panika & Úzkost

https://metalearning.cz/investice - Online kurz Investice & Pasivní příjem

https://metalearning.cz/sebevzdelani-a-produktivita - Online kurz Produktivita & rychloučení

https://metalearning.cz/biohacking - Online kurz Biohacking & zdraví

https://metalearning.cz/konzultace - Individuální vedení

https://prectime.cz - Anglicky, německy či španělsky za 3 měsíce, online.

https://instagram.com/janhovad/ - Můj instagram

Komunitní sekce: https://www.youtube.com/channel/UCb0n4wXxHMme2hTmrXcvvbg/join