Načerpejte z našich zdrojů další informace

Blog prectime.cz

Na našem blogu najdete mnoho technik, jak zefektivnit své učení jazyků a nejen těch. Mnoho technik z osobního rozvoje a metalearningu shrnuté do krátkých jednoduchých a praktických návodů. Mnohdy i s videi z našeho youtube kanálu.

Přečíst

Benny Lewis

Používáme, mimo jiné, know-how světoznámého jazykového polyglota, experta na rychlou výuku cizích jazyků.

Detaily si můžete přečíst u nás na blogu.

Přečíst článek
bennylewis

Tim Ferriss

Používáme Metalearning v definici od Tima Ferrisse, kterého možná znáte z knih jako 4-Hour Workweek nebo 4-Hour Body. Rozkládáme celý jazyk do nejmenších dílečků. Ty potom řadíme podle důležitosti a předkládáme Vám je v podobě animovaných lekcí. Používáme metodiku DSSS, CaFE nebo RFA.

Big Data analýzy 30 000+ knih

Analyzovali jsme více než 30 000 cizojazyčných knih. Výsledky můžete využívat a hrát si s nimi přímo v prectime.cz. Seřadili jsme všechny slovíčka podle důležitosti a umožnujeme Vám s nimi pracovat během výuky. Vytvářet si vlastní slovní zásoby a ihned tak vidět na jaké jste úrovni. Všechny knihy jsou v prectime samozřejmě dostupné, jedná se o knihy, které jsou dostupné na internetu zdarma.

Vyzkoušet
analýzy dat

Italki.com

Jsme partnery celosvětové sítě cizojazyčných lektorů Italki.com, kde si můžete vybrat ze stovek cizích jazyků a tisíců skvělých lektorů z celého světa. Celý portál jsme pro vás přeložili do češtiny a díky tomu je dostupný úplně každému.

Pokud si u nás koupíte předplatné, dostanete rovnou také kredity na rozhovory. Vyzkoušejte si vše zdarma a zaregistrujte se.

Zaregistrovat

To nejlepší z metalearningu

Metalearning, neboli umění naučit se učit, je základem našeho přístupu. Čerpáme z mnoha světových autorů, stovek knih z osobního rozvoje a technik, které pomohly tisícům lidí po celém světě. Honza, zakladatel prectime.cz jich za posledních 500 dnů přečetl díky rychločtení 500.

Podívejte se na projekt metalearning.cz, kde jsou pro vás připravena krátká praktická videa z oblastí jako motivace, návyky a disciplína, mindfulness, spokojenost, učení, stres, apod. Obsah je tvořen různými autory a to zcela zdarma, aby pomohl všem lidem se lépe vzdělávat a posouvat se dál.

Vyzkoušet

Ebook: Jak se naučit jazyk za 3 měsíce.

Aneb 8 klíčových bodů pro raketový start.V tomto ebooku se dozvíte, jaký přístup se skrývá za zdánlivě odvážným tvrzením, že se s prectime.cz můžete naučit jazyk za 3 měsíce a to jen během 15 minut denně. Je zde shrnuto to nejpodstatnější pro zefektivnění učení a to nejen jazyků.

Sociální sítě

Můžete sledovat naše výuková zdarma na youtube kanále, nebo sledovat novinky jako soutěže, články, rozhovory a zkušenosti ostatních uživatelů na facebooku či twitteru. Přihlašte se k odběru:

Vyzkoušejte prectime.cz®

NEBO