Výuka anglického jazyka s prectime.cz

Naučte se jazyk jednoduše a bez trápení. Naše výuka angličtiny vás bude bavit a pomůže vám si jazyk skutečně osvojit! Jdeme na to trochu jinak než ostatní...

Vyzkoušejte zdarma

Prectime.cz® využívá více než 30 000 studentů

Minimum gramatiky

Cizí jazyk je především o komunikaci. Zapomeňte na knížky plné gramatických pravidel.

Umělá Inteligence & 15 minut denně

Používáme neurovědu a víme, jak funguje mozek. Proto jsou lekce animované, krátké a úderné.

Prakticky a online

Nemusíte nikam jezdit, vše podstatné máte k dispozici z pohodlí vašeho domova. Stačí si každý den po dobu 3 měsíců otevřít připravenou lekci.

Mluvíte od prvního týdne

Používáme moderní metalearning - celou řadu technik efektivního učení. S rodilým mluvčím u nás mluvíte již první týden.

Vše jsme maximálně zjednodušili

Naší velkou výhodou je, že u nás vyučujeme jazyk tak jednoduše, jak se jen dá. Omezili jsme všechny zbytečnosti a postupy, kterými vás na škole trápili. Nic takového u nás nenajdete. Mnohdy ani nebudete mít pocit, že se zrovna učíte. Budete se totiž cítit příjemně a hlavně vás to bude bavit. Především díky tomu, že uvidíte znatelné pokroky, a to přímo na vaší obrazovce. Počet nově osvojených slov a mnohé další funkce vám v tom pomůžou.

Navíc používáme moderní techniky z oblasti osobního rozvoje a metalerningu, díky čemuž budete efektivnější, což využijete i v jiných oblastech svého života.

I pro ty, kteří nemají čas

Říkáte, že to je všechno sice pěkné, ale že prostě nemáte na takové věci čas? Ale máte! Neříkejte, že si pro sebe nenajdete 15 minut denně – to přeci není zas tak mnoho, no ne? Navíc výuka probíhá prostřednictvím videí, ve kterých je vše přehledně znázorněno a lidsky vysvětleno, takže snadno udržíte pozornost a nemusíte se tedy bát, že byste to nezvládali.

Výhody naší výuky angličtiny

Maximálně využíváme online přístup. Obrovskou výhodou je, že se do ní můžete pustit kdykoliv a odkudkoliv chcete. Lekci je možné si pouštět klidně několikrát po sobě, nebo si ji libovolně zastavit a v klidu si promyslet či zapsat, co jste se zrovna dozvěděli. Prostě zastavíte čas! Díky neomezenému přístupu vás neomezí ani žádné nemoci nebo náhlé změny plánu.

Na angličtinu si zkrátka uděláte prostor tehdy, kdy vám to přijde vhod! Lektory se kterými budete trénovat schopnost mluvit si vyberete sami a to klidně z druhého konce světa, máme jich připravených tisíce!

Pusťte se do výuky angličtiny třeba ještě dnes. Lekci máte za čtvrt hodinky za sebou a uvidíte, že vás bude bavit! Tak na co ještě čekáte?

Vyzkoušejte zdarma