Jak vypadá angličtina online s prectime.cz?

Angličtina online od prectime.cz je efektivní způsob výuky s kterým budete za 3 měsíce plynule mluvit anglicky. V současnosti je to nejlepší způsob, jak se z pohodlí svého domova za krátký čas dostat k potřebným výsledkům. Můžete se učit cestou do práce, nebo třeba z pohodlí vaší postele. Na 5 - 15 minut denně si čas snadno najdete.

Vyzkoušejte zdarma

Prectime.cz využívá více než 10 000 studentů

Minimum gramatiky

Cizí jazyk je především o komunikaci. Zapomeňte na knížky plné gramatických pravidel.

5-15 minut denně

Používáme neurovědu a víme, jak funguje mozek. Proto jsou lekce animované, krátké a úderné.

Prakticky a online

Nemusíte nikam jezdit, vše podstatné máte k dispozici z pohodlí vašeho domova. Stačí si každý den po dobu 3 měsíců otevřít připravenou lekci.

Mluvíte od prvního týdne

Používáme moderní metalearning - celou řadu technik efektivního učení. S rodilým mluvčím u nás mluvíte již první týden.

IDnes

Rozhovor se zakladatelem prectime.cz

Ceska televize

ČT24 - Prectime.cz

Aktualne.cz

Jak se naučit cizí jazyk za 3 měsíce?

Co je to prectime.cz?

Jde o unikátní online webovou platformu zaměřenou na efektivní výuku cizích jazyků. Naše služba Prectime.cz Vám umožní opravdu se naučit cizí jazyk za 3 měsíce a přitom investovat maximálně 15 minut denně. Učení jsme navíc obohatili o techniky metalearningu, takže kromě jazyka se můžete zlepšit i v mnoha dalších oblastech, jako třeba koncentrace, plánování, rychlé čtení, apod. S prectime.cz tak můžete zlepšit nejen jazyk, ale celý Váš život.

angličtina online lekce

Co naše výuka obsahuje?

Analyzovali jsme desetitisíce elektronicky dostupných knih z celého světa v různých jazycích, přeložili všechna slova, spočítali, jak jsou která důležitá a celou tuto obrovskou datovou základnu doplnili nejlepšími technikami učení a efektivity činností. Na každý den jsme připravili animaci, která Vám vše jednoduše vysvětlí a zajistili lektory z celého světa, se kterými budete mluvit. Zkrátka u nás získáte obsah, který jinde nenajdete.

 • Anglický a německý kurz
 • Online služba dostupná kdykoliv a kdekoliv
 • Analýzy a algoritmy - víme, co je důležité
 • Přes 24 000 cizojazyčných knih volně ke čtení
 • Multimediální lekce, které Vás povedou dnem za dnem
 • Metalearning – techniky jak se učit
 • Lektoři z celého světa, které si sami vybrete
 • Jazykový kouč, který vás motivuje a podporuje

Jaké má naše výuka výhody?

Kombinujeme techniky osobního rozvoje a výuku cizího jazyka tak, že zlepšíte svoje schopnosti se učit, a díky tomu Vám půjde mnohem rychleji a snadněji. Díky tomu se nejen hodně naučíte, ale navíc Vás to bude i bavit.

 • Můžete se učit kdykoliv a kdekoliv, třeba cestou do práce či školy, nebo z pohodlí svého domova.
 • Vždy budete potřebovat maximálně na 15 minut, takže si čas snáze najdete, než když musíte na 2 hodiny do jazykové školy a zároveň to je doba, po kterou je Váš mozek maximálně koncentrovaný a nebudete tak nikdy unavení.
 • Spolupracujeme s celosvětovou sítí lektorů cizích jazyků Italki.com, kde si můžete najít toho nejvhodnějšího lektora právě pro Vás. V případě, že se nebude dařit, nebo budete ztrácet motivaci, je vám vždy připraven pomoci náš jazykový kouč.
 • Analyzovali jsme, co je důležité a gramatiku zjednodušili na minimum, díky tomu je výuka snadná a je určena pro každého, kdo se chce učit jazyky tak, aby je mohl začít rychle používat, aby se domluvil a jazyk užíval v běžné každodenní praxi.

Vyzkoušejte prectime.cz

NEBO