Team prectime.cz

founder

Jan Hovad

Zakladatel, vývoj, techniky

Prošel plnou délkou vzdělávacího režimu od technického lycea po doktorát na VŠ. Převzal ale sebevzdělávání plně do svých rukou. V byznys sféře pracoval osobně na projektech v USA a Číně, budoval si návyky a hledal nejlepší cestu k dosažení profesionálních znalostí v oborech jako je strojírenství, IT, geografie, cizí jazyky, grafika, ekonomie, astronomie či medicína. Kromě lineárních přístupů však plně využívá stejnou mírou i zen-like techniky a hledá alternativní způsoby pro efektivní učení a práci. Založil a naprogramoval projekt prectime.cz.

Kontakt

Vývoj, techniky

creator

Stanislava Černá

Tvůrce německého kurzu

Vyučující německého a českého jazyka na gymnáziu a garantka čtenářské gramotnosti, která klade důraz na rozvoj kritického myšlení a prožitek. V současnosti se věnuje implementaci německého kurzu do výuky a novému projektu LARPIS, jehož je spoluzakladatelkou.

Kontakt

E-mail: Napsat email
pr

Milan Tomeš

PR, Marketing, Obchod

Po dokončení VŠ vyzkoušel několik povolání v průmyslu a IT. Jeho chuť pracovat s lidmi ho však dovedla zpět na vysokou školu, kde působil jako akademický pracovník. Po několika letech začal cítit potřebu místo teoretické vědecké práce působit více na vzdělávací proces a tak převzal pozici manažera vzdělávacího projektu. Po jeho úspěšném dokončení přešel do soukromého sektoru, kde se jako konzultant a lektor věnuje osobnímu a firemnímu růstu založeného na aktuálních vědeckých výzkumech a prezentuje světu projektu prectime.cz.

Kontakt

PR, média, marketing, obchod

Napište nám

Vyžadované pole
CAPTCHA