Intenzivní jazykový kurz, kde každý den postoupíte rychle kupředu.

Hledáte intenzivní jazykový kurz, ale nemáte příliš času a přitom chcete mít rychle výsledky? Víme, že váš čas je drahý! Naše zábavná videa v kombinaci se speciálními metodami jsou vysoce efektivní, mají jen čtvrt hodiny a cizí jazyk se můžete naučit už za tři měsíce!

Vyzkoušejte zdarma

Prectime.cz® využívá více než 30 000 studentů

Minimum gramatiky

Cizí jazyk je především o komunikaci. Zapomeňte na knížky plné gramatických pravidel.

Umělá Inteligence & 15 minut denně

Používáme neurovědu a víme, jak funguje mozek. Proto jsou lekce animované, krátké a úderné.

Prakticky a online

Nemusíte nikam jezdit, vše podstatné máte k dispozici z pohodlí vašeho domova. Stačí si každý den po dobu 3 měsíců otevřít připravenou lekci.

Mluvíte od prvního týdne

Používáme moderní metalearning - celou řadu technik efektivního učení. S rodilým mluvčím u nás mluvíte již první týden.

Studovat celé hodiny vám nepomůže

Méně je někdy více – to platí i u studia jazyků. Když se rozhodnete ho studovat intenzivně a naplno, není zrovna moudré učit se několik hodin v kuse. Váš mozek se unaví a nedokáže pojmout veškeré informace. Zapamatuje si jen zlomek, navíc velkou část ještě časem stejně zapomene, pokud si nabyté znalosti dostatečně často neopakujete, či je nevyužíváte v praxi.

Stačí jen 15 minut

Ověřili jsme, že výuku lze významně zefektivnit. Díky dostupnosti skrze internetové připojení nemusíte nikam chodit, nebo někde být v určitý čas. Čas, místo i počet lekcí – to vše si určujete vy sami. Volíte si individuálně čas, kdy se cítíte být nejvíc výkonní a kdy se dokážete soustředit. Právě v ten moment je ideální si svou denní lekci pustit a nenechat se ničím vyrušovat, zkrátka vydat ze sebe maximum. Vrátí se vám to.

Učíme jinak – hravěji

Kromě toho, že trvají jen čtvrt hodiny, se naše kurzy vymykají i dalšími výhodami. Výuka neprobíhá úplně standardně tak, jak jste zvyklí ze školy. Gramatiku jsme zjednodušili na minimum, učíme jen to nejpodstatnější. Navíc nenabízíme tradiční nudný výklad látky, ale přistupujeme k výuce hravě.

Jazyk učíme prostřednictvím moderních metod z oblasti osobního rozvoje a metalearningu, které vycházejí z poznání toho, jak náš mozek funguje. Naším cílem tedy je ho zaujmout a zabavit, aby s námi chtěl co nejvíce spolupracovat. Díky tomu ho můžeme naučit mnohem více věcí za kratší čas. Navíc tyto postupy využijete nejen ke studiu jazyka, ale i v mnoha jiných oblastech (např. budování návyků, prokrastinace, apod.)

Nejste si jistí jestli to je skutečně to, co hledáte? Pak si nás vyzkoušejte nanečisto, máme balíček Starter, který je zcela zdarma. Dozvíte se v něm to nejpodstatnější a zjistíte, jak naše výuka vypadá. Pak už se sami rozhodnete, zda vám může pomoci.

Vyzkoušejte zdarma